Search

ŚWIĘTUJEMY! „Wirtualny Dzień Dziecka - sportowe wyzwania" i niespodzianki…

Dzień Dziecka w całej Polsce obchodzony jest zazwyczaj w szkołach, jako Dzień Sportu. My też mieliśmy dla Was „sportowe”, choć nie tylko plany, ale nie martwcie się! Obecnie trwa nauczanie na odległość – co nie oznacza przecież, że ich nie zrealizujemy. Zmieniliśmy tylko trochę formę. Na stronie szkoły, profilu szkoły na FB oraz w Waszych codziennych zajęciach publikowanych na platformie e-dziennika znajdziecie sportowe wyzwania i propozycje na dzisiaj, a także życzenia od nas i… prezent! Ten ostatni – prezentujemy obecnie na zdjęciach, ale możecie być pewni, że czeka na Was w szkole! Mamy nadzieję, że już niebawem nasi sportowi reprezentanci z dumą i sukcesami osobiście zaprezentują nowe barwy SP3 na niejednym meczu i zawodach, czego Wam bardzo życzymy. Stroje sportowe (40 kompletów w różnych rozmiarach) już czekają na Was w szkole! A dzisiaj zapraszamy Was na „Wirtualny Dzień Dziecka - sportowe wyzwania". Propozycji szukajcie w zakładce „zadania domowe” 1 czerwca od 9.00. Również - w poniedziałek czekamy na Wasze relacje – wysyłane do wychowawców. Powodzenia i dobrej zabawy!