Search

Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej chłopów kl. VI

W dniu 16.12.19r odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej chłopców dla  roczników 2007 i młodszych.  Na boisku SP Margonin do rywalizacji zgłosiło się 11 zespołów, które rozpoczęły zmagania w 3 grupach eliminacyjnych.  Zwycięzcy grup oraz najlepszy zespół z 2 miejsca awansowały do strefy medalowej. Nasza Szkoła w drodze do półfinałów pokonała SP Margonin, SP Stróżewo oraz SP 1 Chodzież, pewnie wygrywając swoją grupę. W fazie medalowej drużyna ze Szkoły Podstawowej z Budzynia okazała się lepsza od SP 3, pewnie awansując do Finału, w którym utrzymała tempo i ostatecznie pokonała SP Wyszyny plasując się na najwyższym stopniu podium. SP 3 w składzie : K.Schwark, F. Kubiak, O. Skotarczak, O. Zygmunt, A.Augustynowicz, M. Huchrak, J. Banak, I. Jabłoński, P. Kruszelnicki odniosła zwycięstwo w meczu o 3 miejsce, zdecydowanie pokonując zespół SP Szamocin.

Klasyfikacja końcowa:

1)      SP Budzyń

2)      SP Wyszyny

3)      SP3 Chodzież

Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej postawy i osiągniętych wyników!

K. Piterek