Search

Sztafetowe biegi uliczne 3.10.19

W dniu 3 października 2019r na chodzieskim deptaku przy jeziorze Miejskim odbyły się Sztafetowe biegi uliczne w kategorii MIX dla roczników 2005-2006 oraz 2007-2009. Formuła MIX polega na wyścigu mieszanym tzn. chłopcy i dziewczęta biegną razem w ramach zespołu. Szkoła Podstawowa nr 3, reprezentowana przez bardzo młodą grupę uczniów (większość z rocznika 2008) w składzie: M. Laskowska, W. Jeńczyk, K. Kratz, F. Kubiak, K. Schwark, zajęła drugie miejsce, ustępując jedynie zdecydowanie najlepszemu tego dnia, zespołowi ze Szkoły Podstawowej w Margoninie.

Klasyfikacja generalna:

1)      SP Margonin

2)      SP 3 Chodzież

3)      SP Stróżewo

4)      SP Oleśnica

5)      SP Zacharzyn

W kategorii klas VII i VIII sztafetę na dystansie 1000m najszybciej pokonała drużyna SP Margonin, podobnie jak w klasach IV-VI ich przewaga była zdecydowana. II miejsce, po bardzo ambitnym biegu zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Oleśnicy. Ostatnie miejsce na podium wywalczył zespół SP w Stróżewie. Zespół SP 3 w składzie: A. Abraham, A. Nowak, K. Borucka, W. Kratz, S. Musiał i A. Jankowski ukończył rywalizację na IV miejscu.

Wszystkim uczniom dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Krzysztof Piterek