Search

Siatkówka plażowa

W poniedziałek 13.05.19 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej Chłopców i Dziewcząt. W rywalizacji udział wzięło 6 Szkół Podstawowych z naszego Powiatu. W kategorii Dziewcząt I miejsce zajęła SP 1 pokonując w finale Zespół Szkół w Szamocinie. III miejsce po zwycięstwie nad SP w Margoninie zajęły uczennice Społecznego Gimnazjum im. Św. Barbary. SP 3 w składzie: Baumgart, Krzemieniewska, Biskupska ostatecznie znalazła się na 5 miejscu, natomiast miejsce 6 zajęła SP ze Stróżewa. W kategorii Chłopców również na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna SP 1 Chodzież. II miejsce dla Zespołu Szkół w Szamocinie, III dla Społecznego Gimnazjum im. Św. Barbary i IV dla SP 3 Chodzież w składzie: Michalak, Paczowski, Spychalski