Search

Orlik Cup 6.05.2019

W miniony poniedziałek na Orliku przy ul. Margonińskiej w Budzyniu odbyły się eliminacje powiatowe turnieju Orlika. Na starcie zameldowały się 4 najlepsze zespoły z pierwszej rundy gier tj. SP Budzyń, SP Wyszyny, SP 3 Chodzież oraz SP Strzelce. Mimo chłodnej aury emocji nie brakowało, zwłaszcza w walce o pierwsze miejsce premiujące do udziału w etapie rejonowym. Nasza Szkoła w składzie: W. Kratz, K. Schwark, J. Wysogląd, A. Lehman, A. Jankowski, A. Joachimowski, M. Janiszewski, A. Nadolny, O. Zygmunt, S. Musiał, po remisie z SP Budzyń odniosła dwa zwycięstwa i z dorobkiem 7 pkt. zajęła pierwsze miejsce Ex aequo z SP Budzyń. O pierwszym miejscu w zawodach zdecydował bilans bramek (różnica zdobytych i straconych), a w nim lepszy o 2 bramki okazał się zespół Gospodarzy turnieju. Mimo to bardzo gratulujemy naszym zawodnikom za znakomitą postawę na boisku i godne reprezentowanie barw SP 3 Chodzież!

K. Piterek