Search

WYNIKI KONKURSU „POLSKIE LUDOWE INSTRUMENTY MUZYCZNE”

Konkurs plastyczny dla uczniów klas I- VIII poświęcony był ludowym instrumentom muzycznym i stanowił kolejną odsłonę projektu „Śladami polskiej sztuki i kultury ludowej – Oskar Kolberg”. Jury w składzie: Magdalena Umeniuk, Lucyna Dominikowska, Jacek Wiśniewski i Małgorzata Jaroszyk wybrało następujących laureatów konkursu:

 

I miejsce – Eryk Kałużny kl. 5d

II miejsce – Zuzanna Łyko kl. 6c

III miejsce – Angelika Wypich kl. 5d

Wyróżnienia:

Agata Łochowicz kl. 1b, Ksawery Gallas kl. 1b, Wiktoria Pigan kl. 2a,

Igor Schmidt kl. 3c, Mateusz Pisarek 7c, Jakub Świst kl. 7c

 

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczniom za udział w konkursie, wykonaliście przepiękne prace, wyrazy uznania należą się Wam i Waszym bliskim, którzy wsparli zwłaszcza tych najmłodszych uczestników w pracy twórczej. Dziękuję i zachęcam do dalszej aktywności we wszelkich podejmowanych inicjatywach szkolnych.

 

Wystawa prac, a także wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się w dogodnym dla wszystkich czasie, po powrocie do szkoły.

 

Małgorzata Jaroszyk