Search

Wyniki konkursu na ozdobę wielkanocną

           Z uwagi, iż rozstrzygnięcie powyższego konkursu miało się odbyć  03.04.2020 r., jednak w związku z zaistniałą sytuacją było to niemożliwe, umieściłam na stronie szkoły informację o możliwości przesyłania zdjęć swoich prac do dnia 11.04.2020. Na podanego e-maila zostały mi dostarczone liczne prace, z których, wraz z komisją konkursową, wyłoniono zwycięzców.

Komisja w składzie: Katarzyna Gról, Elżbieta Krupa i Joanna Rewolińska ogłasza, że 

I miejsce zdobył Fabian Wylegała z kl. 7d, II miejsce Eryk Kałużny z kl. 5d, a III – Laura Wieczorek z kl. 5a. Pod uwagę była brana oryginalność pomysłu, estetyka wykonania, samodzielność oraz dobór i wykorzystanie materiałów.

        Chciałabym przypomnieć, że ze wszystkich prac miała być przygotowana wystawka pokonkursowa, dlatego będę wdzięczna za ich przechowanie i w miarę możliwości przyniesienie do szkoły po naszym powrocie. Jeśli okaże się, że ktoś miał przygotowaną pracę, a z jakichś względów nie dosłał jej zdjęcia, także może oddać swoją ozdobę po naszym powrocie, a komisja podejmie decyzję, w jaki sposób docenić wkład pracy. Wszystkie nazwiska osób, które brały udział w konkursie zostaną przekazane wychowawcom. Osoby nagrodzone będą mogły odebrać nagrody po powrocie do szkoły. Dziękuję za tak liczny udział w konkursie. Wszystkie prace były bardzo ładne oraz ciekawe i trudno było wyłonić zwycięzców. Pozdrawiam serdecznie.

                                                                                                      Katarzyna Gról